Stomatologia cyfrowa

W Gabinecie Stomatologicznym Dr Bisztyga w Opolu doskonała jakość usług stomatologicznych spotyka się z innowacyjnymi technologiami. Wykorzystując skaner wewnątrzustny 3D oraz cyfrowe wyciski, doświadczony dentysta przeprowadza precyzyjne diagnozy i wykonuje wysokiej jakości zabiegi stomatologiczne. Odkryj korzyści stomatologii cyfrowej i zaufaj nam, aby uzyskać piękny i zdrowy uśmiech.

Trychologia

W naszym gabinecie zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób włosów i skóry głowy.

Medycyna estetyczna

Nasza praktyka stomatologiczna oferuje usługi z zakresu medycyny estetycznej, w tym wybielanie zębów, leczenie przebarwień, wypełnianie ubytków oraz korekcję kształtu zębów. Stosujemy zabiegi z zastosowaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego dla redukcji zmarszczek oraz korekty kształtu twarzy. Zapewniamy poprawę estetyki jamy ustnej i uzębienia, co pomaga w poprawie jakości życia.

Profesjonalna higienizacja zębów

Profesjonalna higienizacja jamy ustnej to ważny zabieg, który pozwala utrzymać zdrowie zębów i dziąseł. Wizyta u higienistki stomatologicznej przynosi wiele korzyści dla zdrowia jamy ustnej, takich jak usunięcie kamienia nazębnego i płytki bakteryjnej, redukcja ryzyka chorób przyzębia oraz zapobieganie próchnicy. Higienizacja jest kluczowym elementem utrzymania zdrowia jamy ustnej i pięknego uśmiechu.

Chirurgia z implantologią

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina zabiegowa, w zakres której wchodzą rożnego rodzaju zabiegi, takie jak usuwanie zębów, zabiegi przedprotetyczne, resekcje, implantologia.

Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna to zabiegi mające na celu odtworzenie utraconych zębów.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza, nazywana również ogólną, to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką próchnicy zębów i leczeniem różnego rodzaju ubytków. Jej głównym celem jest utrzymanie zdrowego uzębienia, zachowanie żywotności zębów oraz dbałość o ich estetyczny wygląd. W ramach stomatologii zachowawczej przeprowadza się różnorodne zabiegi mające na celu zapobieganie powstawaniu próchnicy, takie jak fluoryzację, usunięcie kamienia nazębnego oraz szczelne wypełnienie ubytków w zębach. Dzięki temu pacjenci mogą cieszyć się pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami przez długie lata.